В Інтернеті відкрили повну базу українських сиріт, які потребують родини

Незабаром на спеціальному сайті можна буде познайомитися зі всіма дітьми України, які чекають на нових батьків. Це близько 30 тисяч дітей. УНІАН В Інтернеті відкрили повну базу українських сиріт, які потребують родини До кінця 2010 року в Інтернеті буде повна база даних про всіх дітей України, які потребують родини. Інформація на сайті дозована, однак там досить фото і відео, щоб з перших секунд відчути, що то не просто хлопчик чи дівчинка - то син або донечка. Така відкритість щодо сиріт в Україні з 2008 року. Тоді малюків перестали ховати у сиротинцях, а зі справ зняли гриф секретності. Це зробили, щоб потенційні батьки не ходили до дитбудинків на оглядини, як до магазину по необхідну річ. Закохатися в майбутню дочку або сина треба спершу віртуально, набравши в Інтернеті адресу – www.sirotstvy.net Незабаром на цьому сайті можна буде познайомитися зі всіма дітьми України, які потребують батьків. Це близько 30 тисяч дітей. Потенційних тат і мам значно менше - зараз у черзі за дітьми - близько 2 тисяч родин. Український всиновлювач орієнтований на здорову і щасливу дівчинку до 3 років, бажано зі світлим волоссям і блакитними очима. Таких дітей на всіх не вистачить: з 30 тисяч дітлахів лише 7% малюки, розповіла керівник проекту Sirotstvy.net Дар'я Касьян. Уже було безліч випадків, коли перебираючи анкети у пошуках малюка - батьки зупинялися на сиротах і 6, і 10 років. Результатом такої публічності в питанні усиновлення вже стало те, що національне всиновлення перевищило міжнародне. Інформація про сиріт подається українською та російською мовами і призначена для вітчизняних тат і мам.

Які думки виникають у вас, коли ви бачите або чуєте щось про сироту? Можливо, з’являються сльози на очах і виникають почуття жалості? Або навпаки - байдужості, презирства і недовіри? Кожен має право на своє ставлення до дітей-сиріт, але працівники і волонтери нашого фонду мають велике бажання стати друзями для цих дітей і вплинути на їхні долі, тому що:

«Діти, яких не люблять, стають дорослими,
які не можуть любити»
(П. Бак)

ВГБФ «Струмок»
Тел. 044 246 63 65

© 2020 ВГБФ Струмок. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.

Panel 4

Які думки виникають у вас, коли ви бачите або чуєте щось про сироту? Можливо, з’являються сльози на очах і виникають почуття жалості? Або  навпаки -  байдужості, презирства і недовіри? Кожен має право на своє ставлення до дітей-сиріт, але працівники і волонтери нашого фонду мають велике бажання стати друзями для цих дітей і вплинути на їхні долі, тому що «діти, яких не люблять, стають дорослими, які не можуть любити» (П. Бак).