Зимові табори

Ми хочемо поділитися з вами приємними новинами!

Незабаром Новий рік та Різдво: це час канікул, подарунків зустрічей з друзями, близькими та рідними. Нам всім дуже хочеться, щоб різдвяні свята пройшли цікаво, а ніщо не робить свято таким цікавим, як провести цей час з близькими. Діти в інтернатах вже чекають на зустрічі, тому волонтери з різних місць збираються їхати до цих дітей і готуються до цього. Тому зараз вже зібралось понад 60 людей,  які не байдужі до долі обездолених дітей покинутих батьками.

Ці люди будуть їхати на зустріч з дітьми в такі місця:

 

1. м.Нова Прага (Кіровоградська обл.) з 28 грудня по 2 січня.

2. с.Піщаний Брід (Кіровоградська обл.) з 29 грудня по 2 січня.

3. с.Гришківці (Житомирська обл.) з 29 грудня по 2 січня.

4. с.Удайці (Чернігівська обл.) з 29 грудня по 1 січня.

5. м.Великий Жванчик (Хмельницька обл.) з 29 грудня по 2 січня.

6. м.Вільнянськ (Запорізька обл.) з 29 грудня по 3 січня.

7. смт.Головно (Волинська обл.) з 31 грудня по 4 січня.

8. с.Берездів (Хмельницька обл.) з  2 січня по 4 січня.

Ми щиро вдячні всім, хто  підтримує роботу з дітьми сиротами фінансово та молитвою, хто збирає подарунки та віддає свій час, хто віддає свої сили та любов для тих, хто потребує особливої уваги в цьому житті.

Дуже хочемо, щоб добро зроблене від душі, повернулося для кожного добродія сторицею.

З наступаючими святами Вас 

Нехай щастя та мир супроводжує Ваше життя!

 

Р.S. Будемо дуже раді поділитися з вами тим, як будуть проходити ці зустрічі. Чекайте розповіді, та фото з зимових зустрічей.

Які думки виникають у вас, коли ви бачите або чуєте щось про сироту? Можливо, з’являються сльози на очах і виникають почуття жалості? Або навпаки - байдужості, презирства і недовіри? Кожен має право на своє ставлення до дітей-сиріт, але працівники і волонтери нашого фонду мають велике бажання стати друзями для цих дітей і вплинути на їхні долі, тому що:

«Діти, яких не люблять, стають дорослими,
які не можуть любити»
(П. Бак)

ВГБФ «Струмок»
Тел. 044 246 63 65

© 2020 ВГБФ Струмок. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.

Panel 4

Які думки виникають у вас, коли ви бачите або чуєте щось про сироту? Можливо, з’являються сльози на очах і виникають почуття жалості? Або  навпаки -  байдужості, презирства і недовіри? Кожен має право на своє ставлення до дітей-сиріт, але працівники і волонтери нашого фонду мають велике бажання стати друзями для цих дітей і вплинути на їхні долі, тому що «діти, яких не люблять, стають дорослими, які не можуть любити» (П. Бак).