ВГБФ Струмок

Зимові поздки

Різдво для дітей
 
2018 рік розпочато зі святкових поїздок:
- смт.Гришківці  (Житомирська обл.) з 3 по 7 січня 
- м. Знамянка (Кіровоградська обл.) з 19 по 21 січня
- с. Рівне (Кіровоградська обл.) з 26 по 28 січня
- смт. Головно (Волинська обл.) з 27 по 28 січня
 
Ніщо так не тішить серце, як зустрічі з особливими дітьми. 
Було багато посмішок,радості, обіймів... Діти завжди чекають!
Ми дякуємо всім, хто був долученим до цих подій. 
Любов - це єдине, що ми віддаємо не втрачаючи. 

 

 

Вперше українці всиновили більше дітей, ніж іноземці

Україна вперше відзначає День усиновлення. Річниця святкування символічно збігається із Днем християнського свята Віри, Надії та Любові. Кількість усиновлених дітей щороку зростає, тільки цьогоріч їх понад дві тисячі. Катюша уже добре знає свої обов'язки - поїсти, поспати та погратися. Ця малеча, на перший погляд, нічим не відрізняється од інших дітей. У 7 місяців почали прорізатися зубки, у 9-ть - вони вчилися ходити. Та сказати перше слово довелося чужій жінці. Після того, як від неї відмовилася мама, дівчинка вже місяць живе у прийомній сім'ї термінового влаштування. Соціальні служби не покладають надії повернути її рідним. І поки малюк не набув статусу "позбавленого батьківського виховання", Катрусю виховує нова "мама" - Наталія. Ця прийомна сім'я термінового влаштування - унікальна. Так зване "ноу-хау" із Броварів, засноване на досвіді європейських країн. Майже півтора року шукали родину, яка б погодилася працювати тимчасовими батьками. Знайшли. Тепер усі діти, чиї батьки ще офіційно не визнані недієздатними в суді, мають шанс не потрапляти до інтернату. Улаштування дітей-сиріт у прийомні сім'ї - пріоритет державної політики. За 4 роки, відколи почали проводити реформу системи опіки, дітей усиновлюють удвічі активніше. Тільки за 8 місяців 2009-го року всиновили вже 2545 дітей. І вперше за останні роки, українців серед новоспечених батьків - удвічі більше, ніж іноземців. "Ми відкрили всю систему і на сьогодні служби у справах дітей працюють по всій Україні, яких не було ще 4 роки тому. Щоб всиновити дитину потрібно 2-3 місяці", - повідомила заступник міністра у справах сім`ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк. Найбільша проблема з дітьми, яких усиновлюють іноземці. У Міністерстві сім`ї, молоді та спорту постійно намагаються вдосконалити систему захисту сиріт за кордоном. Та зробити це без Гаазької конвенції поки що важко. Вона виносилася на розгляд Верховної ради чотири рази, але й досі не прийнята, як й ще багато інших потрібних країні законів.

 

День молитви за сиріт

Den molytvy za syrit

kilkist syrit

 

В Інтернеті відкрили повну базу українських сиріт, які потребують родини

Незабаром на спеціальному сайті можна буде познайомитися зі всіма дітьми України, які чекають на нових батьків. Це близько 30 тисяч дітей. УНІАН В Інтернеті відкрили повну базу українських сиріт, які потребують родини До кінця 2010 року в Інтернеті буде повна база даних про всіх дітей України, які потребують родини. Інформація на сайті дозована, однак там досить фото і відео, щоб з перших секунд відчути, що то не просто хлопчик чи дівчинка - то син або донечка. Така відкритість щодо сиріт в Україні з 2008 року. Тоді малюків перестали ховати у сиротинцях, а зі справ зняли гриф секретності. Це зробили, щоб потенційні батьки не ходили до дитбудинків на оглядини, як до магазину по необхідну річ. Закохатися в майбутню дочку або сина треба спершу віртуально, набравши в Інтернеті адресу – www.sirotstvy.net Незабаром на цьому сайті можна буде познайомитися зі всіма дітьми України, які потребують батьків. Це близько 30 тисяч дітей. Потенційних тат і мам значно менше - зараз у черзі за дітьми - близько 2 тисяч родин. Український всиновлювач орієнтований на здорову і щасливу дівчинку до 3 років, бажано зі світлим волоссям і блакитними очима. Таких дітей на всіх не вистачить: з 30 тисяч дітлахів лише 7% малюки, розповіла керівник проекту Sirotstvy.net Дар'я Касьян. Уже було безліч випадків, коли перебираючи анкети у пошуках малюка - батьки зупинялися на сиротах і 6, і 10 років. Результатом такої публічності в питанні усиновлення вже стало те, що національне всиновлення перевищило міжнародне. Інформація про сиріт подається українською та російською мовами і призначена для вітчизняних тат і мам.

 

Семінар

-14 жовтня, ми мали зустріч директорів та координаторів нашого служіння. Приємно розуміти, що люди рухаються в одному напрямку з одинаковими цілями, ми можемо змінити сумну статистику в Україні та подарувати нове життя знедоленим дітям.

seminar

Подробнее...
 

Які думки виникають у вас, коли ви бачите або чуєте щось про сироту? Можливо, з’являються сльози на очах і виникають почуття жалості? Або навпаки - байдужості, презирства і недовіри? Кожен має право на своє ставлення до дітей-сиріт, але працівники і волонтери нашого фонду мають велике бажання стати друзями для цих дітей і вплинути на їхні долі, тому що:

«Діти, яких не люблять, стають дорослими,
які не можуть любити»
(П. Бак)

ВГБФ «Струмок»
Тел. 044 246 63 65

© 2019 ВГБФ Струмок. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.